Lokale VVD gaat aan de slag met nieuw verkiezingsprogramma

geplaatst in: Nieuws

In maart 2026 staan de gemeenteraadsverkiezingen gepland. Dit lijkt nog even te duren, maar de VVD Stede Broec is al druk bezig met de voorbereidingen. Een belangrijk onderdeel van onze visie is het verkiezingsprogramma. Hierin staat waar de lokale VVD voor staat en welke plannen we hebben voor de gemeente Stede Broec in de komende vier jaar. We hechten grote waarde aan de input van onze inwoners, verenigingen en ondernemers, en nodigen hen dan ook van harte uit om hun ideeën en suggesties met ons te delen.

De VVD in Stede Broec is vanaf dit voorjaar weer volop in gesprek met de leden en andere Stede Broec’ers ter voorbereiding op het schrijven van het verkiezingsprogramma komende zomer. “Wat voor zorg moeten we bieden in Stede Broec? Hoe maken we de gemeente nog aantrekkelijker voor ondernemers? En hoe blijft het verenigingsleven vitaal? Dit zijn slechts enkele vragen die we de komende maanden aan de hand van input van leden, inwoners en ondernemers gaan beantwoorden voor ons programma”, aldus de VVD Stede Broec.

Verkiezingsprogramma

De huidige VVD-fractie trekt actief de gemeente in en gaat in gesprek met verenigingen, inwoners en ondernemers. Hun input vormt een waardevolle bijdrage aan ons verkiezingsprogramma. De afgelopen jaren is de fractie steeds vaker op bezoek gegaan bij organisaties in Stede Broec, om te luisteren en essentiële inzichten op te halen over actuele en toekomstige thema’s in de gemeente. We staan open voor vragen en suggesties, en nemen deze mee in onze plannen voor de komende jaren. Ben je lid van een vereniging of een enthousiaste ondernemer? Nodig ons vooral uit, we komen graag langs!

Laat van je horen!

Heb je vragen over de lokale VVD, specifieke aandachtspunten in de gemeente of een goede suggestie? Laat van je horen via info@vvdstedebroec.nl of via social media (Instagram en Facebook). Heb jij nou dat ene goede idee dat niet mag ontbreken in het verkiezingsprogramma? Je kunt ook altijd direct contact opnemen met onze actieve mensen.