Amendement: toeristenbelasting in Stede Broec

geplaatst in: Nieuws

De VVD in Stede Broec komt in de gemeenteraad van 5 juli met een amendement. Met dit amendement wil de VVD voorstellen om de kadernota aan te passen. Kort gezegd gaat het om het niet invoeren van een toeristenbelasting in Stede Broec per 1 januari 2019.

Het amendement op de kadernota van de gemeente is in de raadscommissie RBFZ door VVD’ers Mike Lezaire en Joey Leeuwinga aangekondigd.

De VVD vindt deze belasting onnodig vanwege de voldoende financiele ruimte in de meerjarenbegroting, daarnaast brengt deze belasting hoge administratieve lasten mee voor beide de gemeente en de ondernemers in de toeristische sector. “De VVD zal zich in Stede Broec blijven hard maken voor lager lasten en minder regeltjes voor bedrijven en burgers”, aldus raadscommissielid Mike Lezaire.

Raadslid Ton Schuitemaker dient het amendement in. We hopen als VVD dat er een meerderheid voor het amendement is in de raad.

Het complete amendement is in de bijlage te lezen.

 

Bijlage: amendement ‘invoering van toeristen-belasting per 1 januari 2019’