VVD stelt vragen over herinrichting Stede Broec Centrum-Zuid

geplaatst in: Nieuws

De VVD-fractie in Stede Broec heeft een aantal vragen naar aanleiding van plannen voor de herinrichting van het centrumgebied Zuid. Projectontwikkelaar Kuin BV gaat een nieuwe invulling geven aan het voormalig Rabobankkantoor (De Middend 1 en 3) en Tandheelkundig Zorgcentrum Streekhof (De Middend 5). Daarna volgt verdere herinrichting en nieuwbouw rond het plein. De VVD-fractie heeft naar aanleiding van de inloopavond én het artikel van 23 april jl. in het NHD enkele vragen voor het college.

Maandag 22 april jl. is er een goedbezochte inloopavond geweest in het oude Rabobankkantoor. Er waren veel geïnteresseerden, inwoners en ondernemers op afgekomen. “Onze fractie was ook aanwezig en heeft kennisgenomen van de tekeningen en plattegronden. Het viel ons op dat wijzelf en ook veel bezoekers vragen hadden over parkeren, terrasruimte, verdeling van de woningen en ruimte voor toekomstige ondernemers bij het ontwikkelgebied De Middend 1-3 en 5. Op enkele vragen kon helaas geen antwoord worden gegeven”, aldus fractievoorzitter Joey Leeuwinga.

De schriftelijke vragen zijn hier te lezen.

Een tekening vanaf het vernieuwde Streekplein.