Heel veel kermisplezier in Cirque Du Bovenkarspel

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellige Bovenkarspelse kermis toe! Komend paasweekend is het kermis Bovenkarspel aka Cirque Du Bovenkarspel. Dit betekent feest op en rond het Nassaupark (kermisattracties), de Tuf, de Halve Maan en de Flora Bar. Ook de vele borrels in het dorp zorgen voor een gezellige dosis saamhorigheid.

Het kermiscomité verdient een pluim voor de organisatie van festiviteiten en het creëren van een hecht gemeenschapsgevoel. Het belooft een magisch en gezellig weekend te worden in het Cirque Du Bovenkarspel. We verwachten veel clowns, acrobaten en vuurspuwers.

Het weerbericht ziet er goed uit, dus het wordt vast en zeker een gezellige en zonovergoten Paasweekend. De kermis van Bovenkarspel is van vrijdag 29 maart tot en met dinsdag 2 april op verschillende locaties in het dorp.

Kermis Bovenkarspel 2024 - VVD Stede Broec
Vlnr. Mike Lezaire, Irma Rood, Joey Leeuwinga, Rob Visser, André Ruijter, Jorien Plak en Wout Molenaar.