Een gezellige digitale kermis toegewenst!

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellige Bovenkarspelse kermis toe met De Kermis Top 100 van het kermiscomité van Bovenkarspel. Komend paasweekend is het kermis Bovenkarspel. Dit betekent normaal gesproken feest op en rond het Nassaupark (kermisattracties), de Tuf, de Buren en de Flora Bar. Helaas kan door de huidige coronasituatie dit niet doorgaan.

Het kermiscomité verdient een pluim voor de organisatie van deze alternatieve festiviteiten en het creëren van een hecht gemeenschapsgevoel, ook tijdens corona. De kermis is natuurlijk, net als afgelopen jaar, anders dan anders, maar toch moeten we met elkaar proberen er een feestje van te maken vanuit de huiskamers.

Kermis Bovenkarspel 2020
Vlnr. Joey Leeuwinga, Ton Schuitemaker, André Ruijter, Ellen de Jong en Tjebbe Tip. Deze foto is in februari 2020 gemaakt voor het thema ‘Braxit’.