Ellen Manshanden in debat bij Vrouwen van Nu

geplaatst in: Nieuws

Op maandag 14 maart was er een politieke avond, georganiseerd door de Vrouwen van Nu Stede Broec in Vereenigingsgebouw “de Tuf” te Bovenkarspel. De avond stond in het teken van de gemeenteraadsverkiezingen die op woensdag 16 maart zijn. Voor de VVD was Ellen Manshanden, kandidaat-raadslid op plek 6, aanwezig.

Er werden goede discussies en debatten gevoerd. Het was een interessante avond en Ellen heeft enkele vrouwen kunnen overtuigen om op 16 maart op de VVD te stemmen.

Het recycle-tarief, betalen per grijze afvalcontainer, was een onderwerp wat veel ter sprake kwam gedurende de avond. De VVD in Stede Broec is duidelijk op dit punt: wij zijn tegen het recycle-tarief. Wij willen inwoners niet opzadelen met hogere kosten aan afval en willen ook afvaldumpingen in de natuur tegen gaan.