Kermis Lutjebroek: ‘Après Skaats!’

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellig Lutjebroeks weekend ‘op de skaats’ toe! Dit weekend is het kermis in Lutjebroek. Dit betekent een groot feest aan de PJ Jongstraat. Ook de vele borrels in het dorp zorgen weer voor een gezellige dosis saamhorigheid. Eindelijk mag het na twee jaar vol beperkingen weer als vanouds. Het weerbericht ziet er goed uit, dus het wordt vast en zeker een gezellige en zonovergoten ‘Après Skaats weekend’.

Het kermiscomité verdient een pluim voor het organiseren van De barre’n’ Elfstedentocht. Het zal vast weer een knalfeest worden met de kermisattracties en vele activiteiten in hartje Lutjebroek. De VVD kijkt ook uit naar het gezellige programma van het comité en Café De Paus. Wij wensen alle Lutjebroekers veel plezier op de kermis, in Café De Paus en bij de activiteiten van het kermiscomité van het dorp!

Après Skaats in Lutjebroek
Vlnr. Mike Lezaire, Ton Schuitemaker, Wilma Peelen, Rob Visser, Irma Rood, Joey Leeuwinga en Ellen Manshanden.