Kermis Lutjebroek viert jubileum met Voddenbal

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellig Lutjebroeks weekend ‘in vodden’ toe! Dit weekend is het kermis in Lutjebroek. Dit betekent een groot feest aan de PJ Jongstraat. Ook de vele borrels in het dorp zorgen weer voor een gezellige dosis aan saamhorigheid. Speciaal ter ere van het 35-jarig jubileum keert het historische thema ‘Voddenbal’ terug. Het weerbericht ziet er goed uit, dus het wordt vast en zeker een gezellige en zonovergoten ‘Voddenweekend’.

Het kermiscomité verdient een pluim voor het organiseren van het Voddenbal 2.0. Het zal vast weer een knalfeest worden met de kermisattracties en vele activiteiten in hartje Lutjebroek. Ook is er dit jaar op de maandag weer de enige echte schuitentocht. De VVD kijkt ook uit naar het gezellige programma van het comité en Café De Paus. Wij wensen alle Lutjebroekers veel plezier op de kermis, in Café De Paus en bij de activiteiten van het kermiscomité van het dorp!

VVD Stede Broec - Kermis Lutjebroek 2023
Vlnr. Mike Lezaire, Rob Visser, Irma Rood, Wout Molenaar, Jorien Plak, Joey Leeuwinga en Wilma Peelen.