Uitnodiging bijeenkomst duurzaamheid in Lutjebroek

geplaatst in: Nieuws

In het regeerakkoord staan veel doelstellingen en maatregelen opgenomen in het kader van de energietransitie en duurzaamheid. De energietransitie is niet alleen onvermijdelijk met het oog op het klimaat, maar biedt daarnaast kansen voor nieuwe verdienmodellen en werkgelegenheid. De ambities van het kabinet hebben ook gevolgen voor West-Friesland. Wij willen ons daarom graag verdiepen in dit onderwerp.

Het bestuur van de VVD West-Friesland heeft Wim Derks bereid gevonden ons een lezing te geven over duurzaamheid. Hij spreekt op woensdag 8 november in café De Paus in Lutjebroek (aanvang 20:00 uur). Na de lezing gaan wij met elkaar in discussie onder leiding van Martien Krijger.

Graag nodigt het bestuur u van harte uit voor deze discussieavond over duurzaamheid. Voor de aankondiging verwijzen wij naar de bijlage. U kunt zich aanmelden via deze link. Door u aan te melden kunnen wij het aantal aanwezigen grofweg doorgeven aan de catering.

Bijlagen

 aankondiging-8-november-2017 (pdf, 0.2 MB)