Ellen de Jong in debat bij Vrouwen van Nu

geplaatst in: Nieuws

Op maandag 12 februari was er een politieke avond, georganiseerd door de Vrouwen van Nu Stede Broec in Vereenigingsgebouw “de Tuf” te Bovenkarspel. De avond stond in het teken van de Gemeenteraadsverkiezingen die op 21 maart zijn. Voor de VVD was Ellen de Jong, kandidaat-raadslid op plek 5, aanwezig. Er werden goede discussies en debatten gevoerd. Het was een interessante avond en Ellen heeft enkele vrouwen kunnen overtuigen om op 21 maart op de VVD te stemmen.

Handhaving was een onderwerp wat veel ter sprake kwam gedurende de avond. Wij, de VVD in Stede Broec, gaan doorpakken op dit punt: meer handhaving in de openbare ruimte om de gemeente leefbaar te houden.

De komende weken zijn wij op meer debatten aanwezig en voeren wij natuurlijk campagne in de gemeente. Benieuwd waar we zijn te zien en te spreken? Kijk in onze agenda.

De hoogstgeplaatste vrouwelijke kandidaatsraadsleden van Stede Broec.