Mike Lezaire (26) beëdigd als raadslid Stede Broec

geplaatst in: Nieuws

Op donderdag 26 september jl. is Mike Lezaire beëdigd als raadslid voor de VVD in Stede Broec. Hij volgt Ton Schuitemaker op. De 26-jarige Lutjebroeker zal de VVD in ieder geval de komende tweeënhalf jaar vertegenwoordigen in de gemeenteraad van Stede Broec.

Mike heeft dubbele gevoelens bij de beëdiging tot gemeenteraadslid van Stede Broec: “Ik ben enthousiast en trots dat ik mij in mag gaan zetten voor de gemeente. Aan de andere kant is er ook een zekere teleurstelling bij het vertrek van Ton Schuitemaker binnen de fractie. De aanstelling komt op een belangrijk moment midden in de financiële crisis waarin onze gemeente op dit moment in zit. Ik hoop dat we als VVD-fractie hierin een verschil kunnen maken voor onze inwoners.”

Mike is sinds 2016 commissielid Regionale, Bestuurlijke en Financiële Zaken (RBFZ) in Stede Broec. Met de gemeenteraadsverkiezingen stond hij op de kieslijst voor de liberalen op plek drie.

Mike

Mike Lezaire