Uitstel betaling van belastingen voor ondernemers

geplaatst in: Nieuws

Ondernemers in Stede Broec hoeven de komende maanden geen aanslagen voor gemeentelijke belastingen te betalen.

Aanmaningen voor de ozb, toeristen- en forenzenbelasting, rioolheffing en afvalstoffenheffing worden tot zeker 1 juli uitgesteld. Op die manier hoopt de gemeente ondernemers, die in acute financiële nood raken als gevolgen van de Coronacrisis, te steunen. De gemeente wil zo hun ondernemers wat lucht te geven, vooruitlopend op het maatregelenpakket van de kant van de Rijksoverheid, waarvan nog niet duidelijk is hoe dit uitpakt voor de verschillende doelgroepen. Gekozen is voor een korte termijn maatregel.

Lange termijn

De VVD Stede Broec heeft vorige week vragen gesteld en wil met name ook meedenken over lange termijn maatregelen. De fractie is blij met deze eerste stap.