Een gezellige kermis toegewenst in Bovenkarspel!

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellige Bovenkarspelse kermis toe! Komend paasweekend is het kermis Bovenkarspel. Dit betekent feest op en rond het Nassaupark (kermisattracties), de Tuf, de Halve Maan en de Flora Bar. Ook de vele borrels in het dorp zorgen voor een gezellige dosis saamhorigheid.

Het kermiscomité verdient een pluim voor de organisatie van festiviteiten en het creëren van een hecht gemeenschapsgevoel. Eindelijk mag het na twee jaar digitale kermis vieren weer. Het weerbericht ziet er goed uit, dus het wordt vast en zeker een gezellige en zonovergoten Paasweekend. De kermis van Bovenkarspel is van vrijdag 15 april tot en met dinsdag 19 april op verschillende locaties in het dorp.

Team VVD kermis
Team VVD Stede Broec