Kermis Lutjebroek: ‘Weekendje De Natte Uil’

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellig Lutjebroeks ‘camping weekend’ toe! Dit weekend is het kermis in Lutjebroek. Dit betekent een groot feest aan de PJ Jongstraat. Ook de vele borrels in het dorp zorgen voor een gezellige dosis saamhorigheid. Het moet helaas ook dit jaar weer even anders, maar wij vertrouwen op de verantwoordelijkheid en creativiteit van de Lutjebroekers. Samen maken we er toch een ‘coronaproof’-feestje van!

Het kermiscomité verdient een pluim voor het uitbaten van camping ‘De Natte Uil’. Het zal vast weer een knalfeest worden met de kermisattracties en de vele borrels. De VVD kijkt ook uit naar het gezellige programma van het comité en Café De Paus. Wij wensen alle Lutjebroekers veel plezier op de kermis, in Café De Paus en bij de activiteiten van het kermiscomité van het dorp!

vlnr. Wilma Peelen, Mike Lezaire, Martien Krijger, Jorien Schouten, Ellen Manshanden en Joey Leeuwinga.