Heel veel kermisplezier in KandyKarspel

geplaatst in: Nieuws

Wij wensen iedereen een gezellige Bovenkarspelse kermis toe! Komend paasweekend is het kermis Bovenkarspel aka KandyKarspel. Dit betekent feest op en rond het Nassaupark (kermisattracties), de Tuf, de Halve Maan en de Flora Bar. Ook de vele borrels in het dorp zorgen voor een gezellige dosis saamhorigheid.

Het kermiscomité verdient een pluim voor de organisatie van festiviteiten en het creëren van een hecht gemeenschapsgevoel. Het belooft een zoet en gezellig weekend te worden in KandyKarspel. Het weerbericht ziet er goed uit, dus het wordt vast en zeker een gezellige en zonovergoten Paasweekend. De kermis van Bovenkarspel is van vrijdag 7 april tot en met dinsdag 11 april op verschillende locaties in het dorp.

Kermis Bovenkarspel 2023
Vlnr. André Ruijter, Rob Visser, Wilma Peelen, Joey Leeuwinga, Tjebbe Tip, Irma Rood en Mike Lezaire.