Pinksterjaarmarkt in Stede Broec keert terug

geplaatst in: Nieuws

Het college heeft aangekondigd dat de Pinksterjaarmarkt Stede Broec terugkomt. Afgelopen jaar kon deze niet doorgaan door de parkeerproblematiek. Hier is nu een oplossing voor gevonden. De gemeente en de ondernemers hebben nu gezamenlijk een manier gevonden, zodat de vele bezoekers de markt op Tweede Pinksterdag kunnen bezoeken. Dit is een groot evenement in Stede Broec, ook goed voor de lokale middenstand.

Reactie VVD-fractievoorzitter Joey Leeuwinga: “De VVD Stede Broec is ontzettend blij dat de Pinksterjaarmarkt terugkeert in Stede Broec op het Streekplein. De gemeente en ondernemers zijn op dit moment de punten op de i aan het zetten. Vooral het parkeren was een probleem, want na twee jaar corona was vorig jaar het terrein van Florex niet meer beschikbaar door de nieuwbouw aldaar. De gemeente is altijd welwillend geweest naar dit mooie evenement toe. Het is een traditie in Stede Broec waar we trots op mogen zijn en het zet Stede Broec echt op de kaart.”

De Pinksterjaarmarkt is dit jaar op maandag 29 mei vanaf 10.00 uur op en rond het Streekplein.